Maksāšanas kārtība
Maksāšanas kārtība

Uzņēmumi ar dabasgāzes gada patēriņu vairāk par 25 000 m³ norēķinās par mēnesī vai mēneša dekādē faktiski patērēto dabasgāzi. Norēķinus par dabasgāzi klienti veic atbilstoši AS “Latvijas Gāze” izrakstītajiem rēķiniem ar bankas pārskaitījumu vai kases ieņēmuma orderi. Rēķinā tiek piemērots dabasgāzes tirdzniecības gala tarifs atbilstoši klienta pieprasītajam dabasgāzes gada apjomam pie vidējās faktiskās dabasgāzes siltumspējas (kcal/nm³) pārskata mēnesī un pie pārskata mēnesim noteiktās dabasgāzes tirdzniecības cenas. 
 
Uzņēmumi trīs reizes – mēneša 11. un 21. datumā, kā arī nākamā mēneša 1. datumā - informē AS “Latvijas Gāze” par faktiski patērētās dabasgāzes apjomu. Mēneša 1. datumā klienta pilnvarotais pārstāvis iesniedz aizpildītu “Dabasgāzes piegādes – saņemšanas aktu”, kurā norāda pārskata mēnesī faktiski saņemtās dabasgāzes apjomu sadalījumā pa dekādēm un uzrāda mēraparāta pēdējo rādījumu.
 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk