Dabasgāzes pieslēgšana

Izbūvētā pieslēguma pieņemšana

Pēc gāzesvadu (pievada, iekšvadu) būvniecības beigām būvfirmas pārstāvis vai klients iesniedz AS "Latvijas Gāze" objekta izpilddokumentāciju. AS "Latvijas Gāze" pārbauda dokumentāciju, kā arī gāzesvadu stiprību un hermētiskumu.  

Pēc tam AS "Latvijas Gāze", būvfirma un klients paraksta ārējo gāzesvadu atzinumu un iekšējo gāzesvadu pieņemšanas aktu. Pēc atzinuma un pieņemšanas akta parakstīšanas būvfirma vai klients piesaka dabasgāzes ielaišanu sistēmā.

Dabasgāzes ielaišana sistēmā

Pēc pieteikuma saņemšanas par dabasgāzes ielaišanu sistēmā AS "Latvijas Gāze" pārstāvis uzstāda skaitītāju, ielaiž dabasgāzi sistēmā līdz noslēgkrānam pirms uzstādītās aparatūras un instruē klientu.

Klients paraksta aktu par mēraparāta pievienošanu un dabasgāzes padevi, kā arī instruktāžas lapu par drošu dabasgāzes lietošanu un dabasgāzes piegādes līgumu.

Dabasgāzes pieslēgšana (izbūvētā pieslēguma pieņemšana un dabasgāzes ielaišana sistēmā) ir maksas pakalpojums. Izmaksas skatiet sadaļā Pieslēgumi / Individuāls pieslēgums / Izmaksas. Informāciju par pakalpojumu pieteikšanu var saņemt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā.

Dabasgāzes padeves atslēgšana uz laiku

Dabasgāzes padeve uz laiku tiek atslēgta gadījumos, kad klients plāno veikt telpas remontu vai ilgāku laiku nelietot dabasgāzi. Informāciju par dabasgāzes atslēgšanu uz laiku var saņemt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā.

Dabasgāzes padeves atslēgšana un pieslēgšana ir maksas pakalpojums.

 

Visu informāciju par gazifikācijas procesiem, tehniskiem pakalpojumiem un izmaksām var saņemt Kontaktu un digitālās tirdzniecības centrā - 155 vai info@gaso.lv

 

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk