Gāzesvadu montāža un pārvietošana

Gāzesvadu pārvietošanu telpas robežās var veikt pēc skices, kuru darbu veicējs saskaņo un iesniedz AS "Latvijas Gāze". Skices sagatavošana un gāzesvadu pārvietošana jāveic licencētam uzņēmumam. Šos darbus var pasūtīt arī AS "Latvijas Gāze", sazinoties ar Kontaktu centru.

Gāzesvadu pārvietošanu ārpus telpas robežām veic pēc projekta vai tehniskās shēmas. Vispirms nepieciešams no AS "Latvijas Gāze" saņemt tehniskos noteikumus gāzesvadu pārbūvei, pēc tam sertificēts projektētājs un būvnieks veic projektēšanas un būvniecības darbus. Darbu veicējs saskaņo būvniecību ar AS "Latvijas Gāze". AS "Latvijas Gāze" gāzesvadu pārvietošanu ārpus telpas robežām neveic.

AS "Latvijas Gāze" jaunu gāzesvadu būvniecības un projektēšanas darbus neveic, to dara uzņēmumi, kuriem šādam nolūkam ir sertificēti speciālisti.

Informāciju par licencētiem projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk