Aparatūras uzstādīšana

Aparatūras uzstādīšana un nomaiņa 

Ieteicams iegādāties aparatūru pie tāda pārdevēja vai ražotāja pārstāvja, kas nodrošina tās uzstādīšanu un apkopi. Rekomendējams uzstādīt aparatūru ar Eiropas kvalitātes sertifikāta zīmi "CE".

AS "Latvijas Gāze" par atsevišķu samaksu veic plīts nomaiņu, bet citas aparatūras nomaiņu un uzstādīšanu veic citi licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem. Informāciju par licencētiem uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.

Ja mainās apkures iekārtu jauda, ir jāiesniedz AS "Latvijas Gāze" pieteikums jaudas palielināšanai, jāsaņem tehniskie noteikumi un licencētam uzņēmumam jāizstrādā projekts.

Ja apkures iekārtas jauda nemainās, aparatūras nomaiņu var veikt pēc skices, ko izstrādā licencēts projektētājs. Pasūtītājam tā jāsaskaņo ar AS "Latvijas Gāze".

Pie dūmvada pievienotas aparatūras nomaiņai ir nepieciešama dūmvadu tīrītāja pārbaude un to apliecinošs akts "Par dūmvadu un ventilācijas kanālu tehnisko stāvokli".

Aparatūras ieregulēšana

Pirmreizējo aparatūras ieregulēšanu veic, lai pielāgotu apkures iekārtas darbību konkrētās ēkas vai dzīvokļa siltumapgādes prasībām un patēriņam. 

AS "Latvijas Gāze" aparatūras (apkures katli, plītis, ūdenssildītāji) ieregulēšanu neveic. Dabasgāzes aparatūras ieregulēšanu var veikt tikai licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem. Informāciju par licencētiem uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.
 

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk