Ziņas
Publiskā konsultācija

Gatavojoties Latvijas dabasgāzes tirgus atvēršanai, AS „Latvijas Gāze” ir izstrādājusi jaunus dabasgāzes pārvades sistēmas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumu projektus (turpmāk – Noteikumu projekti), kuri nosaka jaundibināmā vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS „Conexus Baltic Grid” infrastruktūras lietošanas kārtību no 2017. gada 3. aprīļa.

Noteikumi izstrādāti, pamatojoties uz Enerģētikas likuma 15. panta septīto daļu un 45.² panta trešo un sesto daļu, un ņemot vērā prasības, kas izriet no Enerģētikas likuma, Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas Nr. 715/2009 par nosacījumiem attiecībā uz piekļuvi dabasgāzes pārvades tīkliem un par Regulas Nr. 1775/2005 atcelšanu (turpmāk – Regula Nr. 715/2009) un Eiropas Komisijas īstenošanas aktiem, kas pieņemti, papildinot Regulu Nr. 715/2009.

Pamatojoties uz Enerģētikas likuma 44. panta 11. daļā noteikto, AS „Latvijas Gāze” izsludina konsultācijas par sagatavotajiem Noteikumu projektiem, lai uzzinātu potenciālo pārvades un uzglabāšanas sistēmu lietotāju viedokļus. AS „Latvijas Gāze” lūdz iesniegt priekšlikumus un komentārus rakstveidā, kā arī elektroniskā formā, nosūtot tos uz elektroniskā pasta adresi consultation@lg.lv līdz 2016. gada 24. novembrim. AS „Latvija Gāze” publicēs saņemtos viedokļus mājas lapā, ja iesniedzējs nebūs norādījis to konfidencialitāti.

Dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumi
Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumi

 

<< Atpakaļ

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk