Ziņas
Sabiedriskā apspriešana

Noslēgusies AS „Latvijas Gāze” rīkotā pārvades sistēmas un dabasgāzes krātuves lietošanas noteikumu sabiedriskā apspriešana.

24. novembrī noslēgusies AS “Latvijas Gāze” izstrādāto pārvades sistēmas un dabasgāzes krātuves lietošanas noteikumu sabiedriskā apspriešana, kas ilga divas nedēļas. Sabiedriskās apspriešanas ietvaros ir saņemti komentāri un priekšlikumi kopumā no 10 dabasgāzes tirgus dalībniekiem un uzraugošajām institūcijām no Lietuvas, Latvijas un Krievijas.

AS “Latvijas Gāze” Stratēģiskās attīstības departamenta vadītājs Jānis Eisaks: “Dabasgāzes tirgus dalībnieku atsaucība publiskajā apspriešanā bija pietiekami liela, jo jauna tirgus atvēršana ir interesanta un izaicinoša ne tikai AS "Latvijas Gāze", bet arī tuvākajiem kaimiņiem, kuri vēlas apgūt jaunu tirgu. Esam saņēmuši ierosinājumus pārvades un uzglabāšanas noteikumu koriģēšanai, kurus izvērtēsim un ņemsim vērā, ja tie būs atbilstoši Latvijas situācijai, tirgus modelim un nozari regulējošajai likumdošanai.”

AS „Latvijas Gāze” apkopos un izvērtēs saņemtos priekšlikumus un, balstoties uz izvērtējumu, koriģēs noteikumu projektus. Koriģētie noteikumu projekti, atbilstoši Enerģētikas likumā noteiktajam, tiks iesniegti Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai apstiprināšanai.

Apstiprinātie pārvades sistēmas un dabasgāzes krātuves lietošanas noteikumu projekti būs piemērojami pārvades sistēmas un dabasgāzes krātuves lietošanai no 2017. gada 3. aprīļa.
 

Saņemtie komentāri un priekšlikumi:

AB Achema
AB Amber Grid
Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija
SIA Energia Consulting
UAB Get Baltic
UAB "Imlitex"
AB "Klaipedos Nafta"
Konkurences padome
Akciju sabiedrība Latvenergo
Akciju sabiedrība Latvenergo (2)
Akciju sabiedrība Latvenergo (3)
UAB Litgas

<< Atpakaļ

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk