Automātiskie zvani klienta kontakttālruņa apstiprināšanai

Rūpējoties par mūsu klientu datu drošību un aktualitāti, atbilstoši personas datu izmantošanas noteikumiem*, laika periodā no 26. marta līdz 30. novembrim, darba dienās no plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00, no tālruņa numura: +371 64004014, veiksim automātiskos zvanus ar mērķi precizēt klientu aktuālos tālruņa numurus, lai nepieciešamības gadījumā tiktu nodrošināta saziņa klientiem ērtākā veidā.

Kampaņas ietvaros tiks veikti automātiskie zvani, kuru laikā klientiem būs iespēja izvēlēties – apstiprināt vai neapstiprināt konkrēto saziņas tālruņa numuru. Šis zvans ir drošs un par to nav jāmaksā.

Klientiem, kuri nav saņēmuši šāda veida zvanu, bet vēlas atjaunot savus datus, lūdzam izmantot klientu portālu, sadaļā MANI DATI precizējot aktuālāko kontaktinformāciju.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazinieties ar mums, izmantojot klientu portālu vai rakstot uz e-pasta adresi info@lg.lv.

* Personas datu izmantošanas noteikumi

Ikdienas darbā mēs izmantojam Jūsu tālruņa numuru, lai varētu sazināties ar Jums par pakalpojuma sniegšanu un/vai līguma izpildi saistītajiem jautājumiem. Bez jau minētā, Jūsu tālruņa numurs tiek izmantots mūsu informācijas sistēmās, lai Jūs identificētu, kad zvanāt mūsu klientu apkalpošanas centra speciālistiem un vēlaties iegūt papildu informāciju par Jums pieejamiem pakalpojumiem, esošo pakalpojumu izpildi, to kvalitāti un citiem saistītiem jautājumiem. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai mūsu rīcībā vienmēr būtu pareizs Jūsu tālruņa numurs. Šīs kampaņas mērķis ir pārbaudīt mūsu rīcībā esošo klientu tālruņu numuru kataloga pareizību un aktualitāti. Šo kampaņu organizējam mēs – AS „Latvijas Gāze”, un mums palīdz mūsu uzticamais sadarbības partneris SIA „TET”, kas nodrošina šīs kampaņas tehnisko atbalstu.

Lai mēs varētu īstenot šo kampaņu, tās sagatavošanās posmā mums ir nepieciešams apstrādāt Jūsu identificējošo informāciju un kontaktinformāciju – šādi mēs varēsim no informācijas sistēmām atlasīt to informāciju, kura būtu pārbaudāma un/vai aktualizējama. Savukārt kampaņas norises posmā tiks apstrādāts vienīgi tālruņa numurs, nodrošinot automatizētu apstrādi anonīmā veidā. Kampaņas noslēgumā tiks apkopota informācija par neaktuālajiem un neapstiprinātajiem tālruņa numuriem, un tie tiks dzēsti no mūsu informācijas sistēmām.

Plašāku informāciju par personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām iespējams iegūt mūsu Personas datu apstrādes paziņojumā, kā arī uzdodot jautājumus mūsu datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pasta adresi: Datu.specialists@lg.lv.

Iepriekšējie jaunumi

30.01.2020. | uzņēmumiem | CNG | ilgtspēja
Rīgā atklāta pirmā publiskā CNG uzpildes stacija

Turpinot attīstīt CNG jeb saspiestās dabasgāzes pieejamību un infrastruktūru, šī gada 29. janvārī Rīgā, Lubānas ielā 102, tika atklāta “Virši” degvielas uzpildes stacija, kurā iespējams uzpildīt videi draudzīgo un ekonomisko CNG.

Lasīt vairāk
15.01.2020. | uzņēmumiem | CNG | ilgtspēja
CNG automašīnas izbrauc ielās

No šodienas ielās izbrauc AS “Latvijas Gāze” automašīnas, kas darbojas ar CNG jeb saspiesto dabasgāzi.

Lasīt vairāk
09.01.2020. | uzņēmumiem | dabasgāzes tirgus
Balticconnector – atvērts Baltijas gāzes tirgus

No 2020. gada 1. janvāra darbību uzsācis Igaunijas un Somijas dabasgāzes starpsavienojums “Balticconnector” – divvirzienu gāzes cauruļvads, kas savieno abu valstu dabasgāzes infrastruktūras.

Lasīt vairāk