Reģistrācija un pirmreizējā pieslēgšanās jaunajam klientu portālam

Reģistrēšanās klientu portālā ir iespējama, ievērojot autentifikācijas procedūru, lai varam pārliecināties, ka pieslēgšanos veic persona, ar kuru ir noslēgts līgums vai arī persona, kuru līgumslēdzējs ir pilnvarojis. Tāpēc, ja īpašumam ir mainījies īpašnieks un līgums vēl nav pārslēgts uz Jūsu vārda, pirms reģistrācijas klientu portālā aicinām to sakārtot.  Kā var pārslēgt līgumu uz sava vārda?

Reģistrēties un pieslēgties klientu portālam var:

  1. persona, kura ar mums ir noslēgusi līgumu - līgumslēdzējs
  2. persona, kuru līgumslēdzējs ir pievienojis kā papildu lietotāju savam portāla profilam
  3. līgumslēdzēja pilnvarotā persona

Reģistrācija un pirmreizējā pieslēgšanās klientu portālam – soli pa solim (INFOGRAFIKA)

Līgumslēdzēja reģistrācija vai pirmreizējā pieslēgšanās
  • Ja Jūs esat jauns klientu portāla lietotājs, tad reģistrēties varat ar e-pastu, ar internetbanku vai ar eParakstu. Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas, uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprināšanas saiti. Lai pabeigtu reģistrāciju, lūdzam to aktivizēt. Reģistrācijas process ir pabeigts. Lai pieslēgtos klientu portālam, autorizējieties ar internetbanku, eParakstu vai e-pastu un paroli. Laipni lūdzam jaunajā klientu portālā!
  • Ja Jūs esat lietojuši iepriekšējo klientu portālu (e-pakalpojumi), tad pirmreizējo autorizāciju jaunajā klientu portālā jāveic ar savas internetbankas datiem vai ar eParakstu*. Pēc veiksmīgas autentifikācijas Jums būs jāaizpilda forma kontaktinformācijas precizēšanai, lūdzam to aizpildīt un apstiprināt. Laipni lūdzam jaunajā klientu portālā!

* Ja Jums nav pieejama internetbanka vai eParaksts, nepieciešams atsūtīt Jūsu parakstītu pieteikumu, kā skenētu vai fotografētu pielikumu uz e-pasta adresi info@lg.lv. Mēs pārbaudīsim Jūsu personas datus un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim saiti, kas būs jāapstiprina līdz noteiktam laikam. Nospiežot uz aktivizācijas saites, atvērsies klientu portāla logs, kurā Jums divas reizes būs jāievada parole, kuru turpmāk izmantosiet autorizācijai klientu portālā. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd pieteikumu apstrāde var prasīt ilgāku laiku.

Papildu lietotāja pievienošana

Ja vēlaties piešķirt tiesības citai personai izmantot Jūsu profilu klientu portālā:

  • Ielogojoties klientu portāla sadaļā LIETOTĀJI, nospiediet PIEVIENOT LIETOTĀJU un aizpildiet nepieciešamus datus. Jūs varat izvēlēties, kādas tiesības šai personai vēlaties piešķirt – tikai rēķinu apskatei vai arī skaitītāja rādījumu ziņošanai.
  • Ja neizdodas patstāvīgi pievienot papildu lietotāju, nepieciešams atsūtīt līgumslēdzēja parakstītu pieteikumu, kā skenētu, vai fotografētu pielikumu uz e-pasta adresi info@lg.lv, norādot informāciju kādas tiesības vēlaties piešķirt papildu lietotājam – tikai rēķinu apskatei vai arī skaitītāja rādījumu ziņošanai. Mēs piešķirsim papildu lietotājam tiesības izmantot Jūsu klienta profilu. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd pieteikumu apstrāde var prasīt ilgāku laiku.

Papildu lietotājs uz Jūsu norādīto e-pastu saņems informāciju, ka ir pievienots līgumslēdzēja profilam un saiti, kuru ir jāaktivizē līdz noteiktajam laikam.

Papildu lietotāja darbības

Nospiežot uz e-pastā saņemto aktivizācijas saiti, atvērsies klientu portāla logs, kurā Jums jāievada parole, kuru turpmāk kā portāla papildu lietotājs varēsiet izmantot autorizācijai klientu portālā. Lai pabeigtu papildu lietotāja reģistrāciju, lūdzam veikt autentifikāciju ar internetbanku vai eParakstu, kā arī aizpildīt kontaktinformācijas formu. Reģistrācija ir pabeigta, laipni lūgti klientu portālā!

Pilnvarotās personas reģistrācija

Ja esat līgumslēdzēja pilnvarota persona, lūdzam atsūtīt līgumslēdzēja parakstītu pieteikumu portāla lietotāja reģistrācijai vai pilnvaras kopiju kā skenētu vai fotografētu pielikumu uz e-pasta adresi info@lg.lv. Mēs pārbaudīsim datus mūsu klientu datu bāzē un izveidosim portāla lietotāju. Uz Jūsu norādīto e-pastu mēs nosūtīsim saiti, kas būs jāapstiprina pilnvarotai personai līdz noteiktam laikam. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd pieteikumu apstrāde var prasīt ilgāku laiku.

Pilnvarotā persona tiks reģistrēta kā portāla galvenais lietotājs un pilnvarotās personas veiktās darbības klientu portālā tiks pielīdzinātas līgumslēdzēja darbībām.