Latvijas Gāze sniedz atbalstu Ukrainai elektroapgādes jomā

Aizvadītajā nedēļā uz Ukrainu devās krava ar 20 strāvas ģeneratoriem

Ar Latvijas Gāze atbalstu, piešķirot finanšu līdzekļus 10 000 EUR apmērā, atbalsta sniegšanai Ukrainai elektroapgādes jomā, uz Hersonu (Ukrainā) tika nogādāta ļoti vērtīga un nozīmīga palīdzības krava – sevišķi spēcīgs 80KW jaudīgs ģenerators civilo objektu elektrības un apkures nodrošināšanai. Ziedot.lv organizētās palīdzības sniegšanas ietvaros, par saziedotajiem līdzekļiem uz Hersonu tika nogādāti pavisam 20 strāvas ģeneratori.

Fonds Ziedot.lv nodrošina palīdzības sniegšanu dažādiem mērķiem par saņemtajiem ziedojumiem. Palīdzība Ukrainas elektroapgādes infrastruktūrai ir tikai viens no palīdzības veidiem.

Iepriekšējie jaunumi

13.01.2023. | tarifi | iedzīvotājiem
Janvāra rēķinos daļa klientu saņems sadales pakalpojuma korekcijas par 2022.gadu

Sadales pakalpojumu nodrošina uzņēmums Gaso. Tās ir izmaksas, kuras veidojas par gāzesvadu un sadales iekārtu rekonstrukciju, uzturēšanu, un Avārijas dienesta darbu. Tas nozīmē, ka kopējā maksājumā par dabasgāzi tiek iekļauta sadales pakalpojuma maksa par infrastruktūras nodrošināšanu un uzturēšanu tehniska kārtībā no piegādes punkta līdz pat klienta mājoklim.

Lasīt vairāk
13.01.2023.
UZMANĪBU! Sociālajos tīklos uzdarbojas krāpnieki

Godātie klienti! Sociālajā tīklā Facebook un masu mēdijos šobrīd aktivizējušies krāpnieki, kas, rakstot krievu valodā, sola nopelnīt un Latvijas Gāze vārdā cenšas izvilināt klientu datus.

Lūdzam klientus uzmanīties un vienmēr pārliecināties par sociālo tīklu konta patieso identitāti.

Lasīt vairāk
04.01.2023. | tarifi | iedzīvotājiem
Precizēts paziņojums Latvijas Vēstnesī par dabasgāzes tarifiem mājsaimniecībām

Dabasgāzes diferencētie tirdzniecības gala tarifi no tā nemainās, paliek spēkā 9. decembrī publicētie tarifi periodam no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Ir papildināta dabasgāzes tarifu tabula.

Lasīt vairāk