Precizēts paziņojums Latvijas Vēstnesī par dabasgāzes tarifiem mājsaimniecībām

Dabasgāzes diferencētie tirdzniecības gala tarifi no tā nemainās, paliek spēkā 9. decembrī publicētie tarifi periodam no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Ir papildināta dabasgāzes tarifu tabula.

Dabasgāzes tarifu tabula ir papildināta ar 4. kolonnu, kas parāda dabasgāzes cenu bez valsts atbalsta. Ņemot vērā 2022. gada 13. decembrī pieņemtos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, dabasgāzes cenai tika noteikti griesti (5. kolonna) saistītajiem lietotājiem ar gada patēriņu virs 250 m3 (2635.1 kWh).

Atgādinām, valsts piešķirtais apmērs par iepriekšējo mēnesi būs redzams ikmēneša Rēķinā, bet klientiem ar norēķinu metodi Izlīdzinātais maksājums, saņemot noslēguma pārskatu 2023. gada aprīļa beigās.

Iepriekšējie jaunumi

23.12.2022. | finanses | pārvaldība | dabasgāzes tirgus
Latvijas Gāze ieņem 20. pozīciju Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101

Baltijā vadošā korporatīvo finanšu uzņēmuma “Prudentia” un Latvijā vienīgās regulētās biržas “Nasdaq Riga” kopīgi veidotajā Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101 Latvijas Gāze ierindota 20. vietā un šogad atzīta par otro vērtīgāko enerģētikas nozares uzņēmumu Latvijā.

Lasīt vairāk
20.12.2022. | iedzīvotājiem
Latvijas Gāze rēķinus iespējams apmaksāt vairāk kā 700 tirdzniecības vietās Latvijā

Paplašinot maksājumu veikšanas iespējas, maksājumus par dabasgāzi mūsu klienti var veikt jau 5 dažādos mazumtirdzniecības tīklu veikalos visā Latvijā - Maxima, Narvesen, top!, Mego un eLats.

Lasīt vairāk
09.12.2022. | tarifi | iedzīvotājiem
Izmaiņas dabasgāzes tarifos mājsaimniecībām no 1. janvāra

No 2023. gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim mājsaimniecībām, kuras dabasgāzi izmanto apkurei, dabasgāzes cena atkarībā no gada patēriņa tiks saglabāta esošā vai pat samazināsies.

Lasīt vairāk