Norēķinu sistēmas modernizācijas laikā Latvijas Gāze pakalpojumi gada nogalē būs pieejami daļēji

Šī gada nogalē veiksim noslēdzošo pāreju uz jauno pašapkalpošanās klientu portālu un norēķinu sistēmu, kas saistīta ar vērienīgu klientu datu pārnešanu, tādējādi pabeidzot šajā gadā uzsākto informācijas tehnoloģiju sistēmas modernizāciju, kas tika uzsākta, lai nodrošinātu Enerģētikas likumā noteiktās neatkarības prasības.

Sakarā ar to laika posmā no 23. decembra plkst. 18:00 līdz 29. decembra plst. 23:59 nebūs pieejams pašapkalpošanās portāls mans.lg.lv. Savukārt no 28. līdz 30. decembrim netiks sniegtas attālinātās klientu konsultācijas, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu.

Šajā laikā mūsu mājaslapā joprojām tiks nodrošināti tiešsaistes pakalpojumi mājsaimniecībām, piemēram, līguma slēgšana un rēķinu apmaksa (lūdzam izmantot iespēju VEIKT MAKSĀJUMU). Tomēr līguma slēgšanas pieteikumi un maksājumi tiks apstrādāti tikai pēc modernizācijas darbu pabeigšanas.  

Savukārt skaitītāju rādījumus šomēnes aicinām iesniegt klientu portālā no 30. decembra līdz 2021. gada 4. janvārim. Skaitītāju rādījumus varat ziņot, arī nosūtot noteiktā formāta SMS vai GASO klientu portālā.

Klientus portālā gaidīsim atkal no 30. decembra, savukārt attālinātās klientu konsultācijas tiks atjaunotas 2021. gada 4. janvārī.

IT sistēmu modernizācijas rezultātā ikvienam būs pieejams jauns klientu portāls mans.lg.lv ar iespēju ērtāk veikt apmaksu, iesniegt skaitītāju rādījumus, kā arī apskatīt informāciju par maksājumiem un pārskatiem.

Jau šobrīd esam paplašinājuši maksājumu veikšanas iespējas klientu portālā, paredzot iespēju norēķināties, izmantojot populārāko banku internetbankas un maksājumu kartes. Kā arī esam ieviesuši jaunu pakalpojumu – iespēju VEIKT MAKSĀJUMU, norādot adresi, tādēļ ir iespējams apmaksāt arī cita klienta, piemēram, savu vecāku vai vecvecāku rēķinu.

Atvainojamies par neērtībām, kas rodas jaunās norēķinu sistēmas ieviešanas procesa laikā un ceram uz jūsu sapratni!

Iepriekšējie jaunumi

17.12.2020. | uzņēmumiem | CNG | ilgtspēja
Uzņēmumi Latvijā izvēlas CNG degvielu

Jēkabpils ir viena no pirmajām pilsētām, kurā darbojas komerctransports ar CNG dzinēju. Autobusu flotes atjaunošana ar septiņām CNG mašīnām Jēkabpilī ir ļāvusi saglabāt līdzšinējo braukšanas pamattarifu – 0,50 eiro – un atlaides, piemēram, bezmaksas braucienus skolēniem, stāsta SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis.

Lasīt vairāk
07.12.2020. | uzņēmumiem | ilgtspēja
Klimatam draudzīga degviela – ko izvēlēties nākotnē?

Lai izvēlētos klimatneitrālai nākotnei vispiemērotāko alternatīvās degvielas veidu, ir būtiski ņemt visā degvielas ieguves, ražošanas un patērēšanas ciklā radītās emisijas, ne tikai izmešus, kas rodas transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā.

Analizējot dažādus degvielas veidus, jāņem vērā vairāki būtiski faktori – energoefektivitāte, pārvēršot primāro energoresursu kustībā, kopējā ietekme uz vidi un resursa pieejamība. Svarīgākais - visiem transportlīdzekļu veidiem salīdzinājumam izmantot principu “no akas līdz ritenim” (“well-to-wheel”), proti, ietvert visu degvielas ražošanas ķēdi, ne tikai degvielas ietekmi uz vidi to patērējot automobilī.

Lasīt vairāk
23.11.2020. | uzņēmumiem | ilgtspēja
Uzņēmumiem pieejams finansējums pārejai uz videi draudzīgāku transportu

Pārejai uz zaļāku autotransportu iespējams saņemt arī finansiālu atbalstu. Attīstības finanšu institūcijā “Altum” uzņēmumu energoefektivitātes programmā ir pieejams finansējums auto flotes nomaiņai uz videi draudzīgākiem transportlīdzekļiem, tai skaitā arī CNG automašīnām, informē institūcijas valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

Lasīt vairāk