Vēl plašākas dabasgāzes rēķinu apmaksas iespējas
20.08.2021.

Lai atvieglotu mūsu klientu ikdienu un padarītu rēķinu apmaksu vienkāršāku, rūpējamies par ērtu un pieejamu norēķinu pakalpojuma saņemšanu. Attīstot pieejamos pakalpojumus, domājam gan par klientiem, kas visus pakalpojumus izmanto digitāli, gan tiem, kas labprāt maksājumus veic skaidrā naudā.

Jauns tiešsaistes rīks dabasgāzes rēķinu apmaksai, norādot abonenta vai līguma numuru

Papildinot maksājumu veikšanas iespējas, klientiem piedāvājam veikt maksājumu, norādot tikai abonenta vai līguma numuru. Šis ir īpaši piemērots risinājums tiem, kas palīdz savām mammām, tētiem vai vecvecākiem, veicot maksājumus viņu vietā.

Apskatīt

Dabasgāzes rēķinu apmaksa Maxima veikalos

No šī gada sākuma Latvijas Gāze klienti var veikt rēķinu apmaksu Maxima veikalos. Esam novērojuši, ka klienti šo iespēju novērtē un labprāt izmanto. Līdz šim rēķinu apmaksu varēja veikt veikala kasēs, daļā no veikaliem arī pašapkalpošanās kasēs. No 18. augusta Latvijas Gāze rēķinu apmaksa pieejama pilnīgi visos Maxima veikalos - gan kasēs ar kasieri, gan pašapkalpošanās kasēs.

Rēķina apmaksa ir tikpat ātra un ērta kā ikdienas pirkumu veikšana – maksājumu var veikt, uzrādot vai noskenējot (pašapkalpošanās kasēs), maksājumu dokumentā atrodamo svītrkodu, un norēķinus var veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti.

Citas maksājumu iespējas

Lai gan patstāvīgi papildinām maksājumu veikšanas iespējas, klienti joprojām var izmantot līdz šim pieejamos norēķinu veidus: maksājumus internetbankā, maksājumus Latvijas Pasts vai banku filiālēs u.c.

Plašāka informācija par maksājumu iespējām.

Atgādinām, ka visātrāk un ērtāk veikt maksājumus par dabasgāzi var Latvijas Gāze klientu portālā. Klientu portālā pieejama informācija par veiktajiem maksājumiem un redzama aktuālā summa samaksai vai pārmaksa. Maksājumi klientu portālā ir bez komisijas maksas, turklāt tos varat veikt jebkurā vietā un laikā.


Iepriekšējie jaunumi

16.07.2021.

Šā gada 29. jūnijā notika Dienas Bizness rīkota konference, kurā enerģētikas nozares uzņēmumi un speciālisti runāja par nozares izaicinājumiem Eiropas Klimata plāna mērķu sasniegšanai un enerģētikas sektora konkurētspēju un stabilitāti.

06.07.2021.

2021. gada 9. jūlijs ir ieraksta datumus, uz kuru tiks fiksēts AS “Latvijas Gāze” (GZE1R, ISIN LV0000100899) akcionāru saraksts dividenžu saņemšanai.