Atpazīsti sadales sistēmas operatora GASO darbiniekus

Dabasgāzes infrastruktūras apkalpošana un uzturēšana reizēm prasa speciālistu nepieciešamību iekļūt mājā vai pagalmā, lai rūpētos par dabasgāzes piegādes tīkla uzturēšanu un nolasītu skaitītāju rādījumus.

Ja ir kāda vieta, kur vienmēr vajadzētu justies droši, tad tā ir jūsu mājās. Galu galā tā ir jūsu patvēruma, privātuma un drošības vieta. Vienkāršas darbības, piemēram, piesardzīga attieksme pret elektroierīcēm, piesardzība attiecībā uz saturu, ko kopīgojat tiešsaistē, durvju un logu aizvēršana, dodoties ārpus mājas, un pāreja no degošām svecēm uz LED mākslīgajām svecēm, var ievērojami palielināt drošību mājās. Ir svarīgi zināt par atbilstošu rīcību, kad runa ir par svešas personas ienākšanu pagalmā vai mājoklī. Esam apkopojuši dažus padomus, kā pārliecinieties, ka jūsu māja vai pagalms ir drošībā, kad runa ir par dabasgāzes apkalpošanas un uzturēšanas pakalpojumiem.

Ja esat mājas vai dzīvokļa īpašnieks vai īrnieks, var gadīties, ka pakalpojumu sniedzēji vai apkalpošanas dienesta darbinieki parādās uz jūsu sliekšņa. Šādos gadījumos piesardzības pasākumi ir īpaši būtiski, lai pasargātu sevi, savu īpašumu un mājiniekus. Arī dabasgāzes infrastruktūras apkalpošana un uzturēšana reizēm prasa speciālistu nepieciešamību iekļūt mājā vai pagalmā gan, lai uzturētu dabasgāzes piegādes tīklu, gan, lai nolasītu skaitītāju rādījumus. Sadales sistēmas operators GASO ir vienīgais šī pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina nepārtrauktu un drošu dabasgāzes sadales sistēmas darbību visā Latvijas teritorijā.

Gaso darbiniekus var atpazīt pēc uzņēmuma logo uz darbinieka darba apģērba vai automašīnas. Pirms darbinieka ielaišanas ēkā vai pagalmā, lūdziet uzrādīt darbinieka apliecību.

Ja tomēr rodas šaubas, pārliecināties par darbinieka ierašanās iemeslu un patiesumu, varat sazinoties ar sadales sistēmas operatoru Gaso, zvanot uz tālruni 155 vai 67369938 (darba dienās no plkst. 8:00 līdz 18:00); pēc plkst. 18:00 un brīvdienās – 114.

Dabasgāzes sadales sistēmas operatora pārstāvjiem ir likumiskas tiesības dienas laikā (no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00) netraucēti piekļūt dabasgāzes skaitītājiem un apgādes sistēmām, lai varētu izpildīt sadales sistēmas operatora pienākumus, kas noteikti normatīvajos aktos (Saskaņā ar Ministru kabineta 2017. gada 7. februāra noteikumiem, Nr. 78 "Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumi" )Tiesības piekļūt mājoklim vai apsekot īpašumu ir tikai GASO uzņēmuma darbiniekiem noteiktā kārtībā, kas attiecināma uz gāzesvadu un sistēmu drošību vai rādījumu nolasīšanu. Uz jūsu mājām nekādā gadījumā neieradīsies dabasgāzes tirgotājs, tai skaitā arī Latvijas Gāze darbinieks.

Gaso darbinieka apliecības paraugs:

GASO darbinieku darba apģērbs un automašīna:

Iepriekšējie jaunumi

14.03.2022. | tarifi | iedzīvotājiem
Būtiskas izmaiņas mājsaimniecībām, kas dabasgāzi saņem pēdējās garantētās piegādes ietvaros

Lai līdzšinējā rēķina summa pēkšņi nesagādā galvassāpes, aicinām pēc iespējas ātrāk noslēgt dabasgāzes tirdzniecības līgumu, ja tas objektā līdz šim nav izdarīts un dabasgāzi saņemiet pēdējās garantētās piegādes (PGP) ietvaros. PGP lietotājiem, kuri 6 mēnešu laikā nav noslēguši līgumu, dabasgāzes cena būs 2x lielāka.

Lasīt vairāk
10.03.2022. | pārvaldība
Šai apkures sezonai gāze ir pietiekamā daudzumā

Šai apkures sezonai gāze ir pietiekamā daudzumā. Tuvākos trīs mēnešus nebūtu vispār ne par ko jāuztraucas. Šobrīd tiek strādāts pie tā, lai vasarā varētu nodrošināt gāzes iesūknēšanu nākamajai apkures sezonai. Tāda iespēja, ka gāze netiks saņemta, netiek pieļauta – vienā vai otrā veidā Latvija vasaras sezonā gāzi saņems.

Lasīt vairāk
08.03.2022. | pārvaldība
AS “Latvijas Gāze” paziņojums par dabasgāzes piegādēm

Šobrīd Latvijas Gāze ir pietiekami daudz dabasgāzes krājumu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē, lai netraucēti turpinātu piegādāt dabasgāzi mājsaimniecībām un tirgus klientiem saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.

Lasīt vairāk