Izmaiņas AS “Latvijas Gāze” valdē

AS “Latvijas Gāze” valdes locekle un finanšu direktore 2022. gada 12. augustā ir nolēmusi atstāt uzņēmumu personisku iemeslu dēļ.

Inga Āboliņa kopš 2020. gada augusta bijusi AS “Latvijas Gāze” valdes locekle un finanšu direktore, viņas atbildībā un pārraudzībā bija uzņēmuma finanšu, risku vadības, norēķinu un grāmatvedības struktūrvienības. Inga Āboliņa ir sniegusi lielu ieguldījumu uzņēmuma finanšu stabilitātes un likviditātes nodrošināšanai sarežģītos dabasgāzes tirgus apstākļos.

Valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis sacīja: „Mēs pateicamies Āboliņas kundzei par viņas nozīmīgo ieguldījumu AS “Latvijas Gāze” attīstībā kopīgi nostrādātajā laikā. Mums ir žēl, ka viņa ir pieņēmusi lēmumu atsāt AS “Latvijas Gāze”, un mēs vēlam viņai veiksmi turpmākajos centienos.”

Inga Āboliņa šobrīd vēl neatklāj savus nākotnes plānus un to, vai turpinās darbu enerģētikas nozarē.

Pirms pievienošanās AS “Latvijas Gāze” 2020. gadā Inga Āboliņa jau strādāja enerģētikas nozarē – kopš 2017. gada bijusi AS “Sadales tīkls” valdes locekle un finanšu direktore, no 2001. līdz 2017. gadam – ieņēmusi dažādus amatus AS “Latvenergo”.

AS “Latvijas Gāze” padome drīz uzsāks jauna AS “Latvijas Gāze” valdes locekļa atlases procedūru.

Iepriekšējie jaunumi

10.06.2022. | tarifi | iedzīvotājiem
No 1. jūlija stājas spēkā jaunie dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām

No 2022. gada 1. jūlija mājsaimniecībām, kas iegādājas dabasgāzi pēc regulētā tarifa, mainīsies dabasgāzes tarifs nākamajam pusgadam.

Lasīt vairāk
30.05.2022. | pārvaldība | dabasgāzes tirgus
Latvijas Gāze Baltijas gāzes tirgus forumā

Šī gada 25. maijā Tallinā norisinājās 14. Baltijas gāzes tirgus forums, kurā dalībnieki informēja par jaunākajiem notikumiem Baltijas un Somijas gāzes tirgos, stāstīja par infrastruktūras attīstības projektiem un dalījās ar informāciju par jaunākajiem notikumiem Baltijas un Somijas dabasgāzes tirgū.

Lasīt vairāk
25.05.2022. | finanses
AS “Latvijas Gāze”: Latvijas Gāze koncerna nerevidētie finanšu rezultāti par 2022. gada 3 mēnešiem

Latvijas Gāze koncerns 2022. gada pirmajā ceturksnī sasniedza vēsturiski labākos finanšu rezultātus, pateicoties disciplinētai tirdzniecības un risku mazināšanas pieejai 2021. gadā.

Lasīt vairāk