Vēl ērtāka un ātrāka rēķinu apmaksa

JAUNUMS! 2024.gada jūnijā esam integrējuši Klix, ar kura palīdzību saviem klientiem nodrošinām vēl ērtāku un ātrāku rēķinu apmaksu.

Turpmāk klienti var norēķināties ar jaunu un ērtu apmaksas metodi – Klix. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti. Tas ir bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas gan par lietotāja datu, gan naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties ar maksājumiem no Jūsu bankas konta. Lai gan pakalpojumu nodrošina Citadele Banka, maksājuma uzdevums tiek izpildīts bankā, kurā atrodas Jūsu konts.

Klix bankas maksājums notiek no jūsu bankas konta. Lai veiktu maksājumu, izvēlieties savu banku, autorizējieties un apstipriniet maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

Kāpēc Klix?

  • Drošība. Klienta dati tiek glabāti šifrētā un drošā veidā pie Klix. Šobrīd visai bieži dzirdam par dažādiem krāpniecības mēģinājumiem, tādēļ redzot Klix vārdu, varat būt drošs par to, ka Jūsu maksājums un dati ir drošībā.
  • Ātrums un ērtība. Klix datu ievades forma ir izgājusi daudzus lietotāju testus – tā strādā ātri un uzticami.
  • Atbilstība augstākajām datu drošības ES regulām. Klix ir parūpējušies, lai visi maksājumi notiktu atbilstoši pēc jaunākajām un augstākajām ES personas datu un karšu datu drošības prasībām, kas regulāri tiek atjaunotas.

Veicot rēķina apmaksu uz AS Latvijas Gāze, naudas pārskaitījums tiek saņemts AS Latvijas Gāze Citadele bankas kontā. Iespējams, tava banka paredz komisijas ieturēšanu naudas pārskaitījumiem uz citām bankām. Ja nevēlies maksāt bankas noteikto komisiju par pārskaitījumu, vari arī par rēķinu samaksāt, veicot maksājumu caur savu internetbanku uz kādu no AS Latvijas Gāze bankas kontiem. AS Latvijas Gāze norēķinu konti pieejami šeit.

Svarīgi! Veicot maksājumu caur internetbanku, maksājuma mērķī lūdzam norādīt abonenta vai līguma numuru. Tas nodrošinās to, lai maksājums ātri nonāk pie mums, kļūdas gadījumā maksājuma apstrāde aizņems nedaudz vairāk laika.

Norēķinu kārtība rēķinu apmaksai par izmantot dabasgāzi nav mainīta, arī turpmāk:

  • Skaitītāja rādījumu ziņošana veicama no kārtējā mēneša 27. datuma līdz nākamā mēneša 1. darba dienai.
  • No 10. līdz 15. datumam nosūtīsim rēķinu e-pastā un klientu portālā. Rēķinu iespējams saņemt arī pa pastu, bet jāņem vērā, ka tad to saņemsiet nedaudz vēlāk. Maksa par ikmēneša rēķina nosūtīšanu pa pastu saskaņā ar publicēto papildu pakalpojumu izcenojumu. Mainīt norēķinu dokumentu saņemšanas veidu uz e-pastu ērti var klientu portālā.
  • Rēķina apmaksa jāveic līdz katra mēneša 20. datumam.

Ar 2024. gada 1. jūliju tiek mainīti AS Latvijas Gāze norēķinu rekvizīti. Aktuālie norēķinu konti maksājumu veikšanai pieejami šeit.

Iepriekšējie jaunumi

09.04.2024. | atbalsts
Lepojamies ar spožo panākumu un priecājamies atbalstīt Latvijas sieviešu hokeja izlasi ceļā uz uzvaru!

Latvijas sieviešu hokeja izlase sestdien Rīgā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīra noslēdzošajā mačā, turnīrā ieņemot otro vietu.

Lasīt vairāk
18.01.2024. | pārvaldība | atbalsts
Esam gandarīti atbalstīt un kopā priecāties par panākumiem.

Vakar norisinājās emocijām pilns atskats uz aizvadītā gada sasniegumiem sportā!

Lasīt vairāk
11.01.2024. | tarifi | uzņēmumiem
Svarīgi, par rēķiniem 2024. gada janvārī

Noslēdzoties kalendārajam gadam, Gaso (Sadales sistēmas operators) veic tarifu pārrēķinu atbilstoši lietotāja faktiskajam gada patēriņam. Ja gada laikā izmantotais dabasgāzes apjoms pārsniedz vai ir mazāks par iepriekš noteikto tarifa tiek veikts pārrēķins par visu iepriekšējo gadu.

Lasīt vairāk