Latvijas Gāzei izstrādāta jauna vizuālā identitāte

Latvijas Gāze ne tikai attīsta esošos pakalpojumus, bet arī ir atjauno uzņēmuma logo un vizuālo identitāti.

Latvijas Gāze balstās uz daudzu gadu pieredzi nozarē, un šīs zināšanas un stabilitāte ir viens no uzņēmuma galvenajiem stūrakmeņiem. Ejot līdzi laikam un modernizējot piedāvāto pakalpojumu klāstu, arī vizuālajam tēlam jākļūst mūsdienīgākam, demonstrējot pozitīvās pārmaiņas un simbolizējot vērtības un stabilitāti, ko sniedz uzņēmuma ilggadējā pieredze.

Papildus vizuālajām izmaiņām klientus sagaida arī jauna dizaina un uzlabotas funkcionalitātes klientu portāls, kā arī citi modernizēti pakalpojumi. Pāreja uz jauno klientu pašapkalpošanās portālu notiek pakāpeniski, un visiem klientiem tas būs pieejams līdz gada beigām.

“Lielos uzņēmumos pārmaiņas notiek lēni, bet pamatīgi. Latvijas Gāzes logotipa uzlabojumi ir tikai neliela daļa no pārmaiņām, kuras mēs esam veikuši, ņemot vērā mūsu klientu vajadzības. Turpinām domāt un iestāties par ilgtspēju, Latvijas dabas saglabāšanu un atjaunošanu, par kultūras dzīves attīstību, par sabiedrības veselību un izglītību. Šis ir pirmais redzamais mūsu attīstības solis, spersim nākamos kopā!” aicina Agnese Grīnberga, Latvijas Gāze Mārketinga departamenta vadītāja.

Jaunais logotips un vizuālā identitāte ir modernizēta līdzšinējā zīmola versija ar mērķi demonstrēt Latvijas Gāzes aktuālo pieeju pakalpojumiem un procesu dinamiku, saglabājot stabilitāti, ko sniedz uzņēmuma ilggadējā pieredze. Vizuālajā valodā ir ieviestas jaunas dinamiskas krāsas un atjaunināti burtveidoli.

Iepriekšējie jaunumi

21.07.2020. | iedzīvotājiem
Visi Latvijas Gāzes pakalpojumi pieejami digitāli

Mēs nepārtraukti pilnveidojam klientu attālināto apkalpošanu, rūpējoties par klientu ērtībām un pakalpojumu pieejamību. Jau šobrīd esam paplašinājuši maksājumu veikšanas iespējas klientu portālā, paredzot iespēju norēķināties, izmantojot populārāko banku internetbankas un maksājumu kartes. Tāpat Latvijas Gāzes mājaslapā iespējams samaksāt cita klienta, piemēram, vecāku rēķinu.

Lasīt vairāk
09.07.2020. | iedzīvotājiem
Modernizējam un attīstām uzņēmuma informācijas sistēmas

Esam uzsākuši vērienīgu informācijas tehnoloģiju sistēmas modernizāciju, kas ir būtisks solis Latvijas Gāzes pakalpojumu attīstībā.

Lasīt vairāk
10.06.2020. | tarifi | iedzīvotājiem
Mājsaimniecībām no 1. jūlija apstiprināti viszemākie tarifi pēdējo 12 gadu laikā

No 2020. gada 1. jūlija stāsies spēkā jauni dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām, kuros salīdzinājumā ar 2020. gada 1. pusgadu tarifs tiek samazināts par 8,3% līdz 13,5% atkarībā no klienta dabasgāzes gada patēriņa.

Lasīt vairāk