Latvijas Gāze sniedz atbalstu Latvijas Audžuģimeņu biedrībai

Latvijas Gāze ziedo datortehniku Latvijas Audžuģimeņu biedrībai (LAB, Biedrība).

Uzņēmuma valde pieņēmusi lēmumu atbalstīt ģimenes, ziedojot tik ļoti nepieciešamo - datorus, tādējādi sniedzot palīdzību, prieku un jaunas iespējas bērniem Latvijas audžuģimenēs.

Latvijas Gāze sarūpējusi 25 tehnikas vienības – stacionāros datorus. Tādējādi uzņēmuma darbinieku lietotie datori ieguva otro dzīvību, kļūstot par nozīmīgu atbalstu mācību procesam un ikdienas vajadzībām kādā no Latvijas audžu ģimenēm. Lai gan tehnika ir lietota, tā ir labā darba kārtībā, par ko parūpējušies uzņēmuma IT speciālisti, sagādājot arī jaunas klaviatūras un peles, lai viss ir piemērots ikdienas lietošanai.

Latvijas Audžuģimeņu biedrības misija ir veicināt un atbalstīt bērnu bāreņu vai bez vecāku gādības palikušo bērnu audzināšanu ģimenē. Kā biedrība norāda, to nevarētu veikt bez sadarbības partneriem un atbalstītājiem. Tāpēc ir pateicīga un saka paldies tiem, kuri ir pievienojušies biedrības pārliecībai, ka tikai ģimeniskā vidē – mīlestības un sapratnes gaisotnē var veidoties pilnvērtīgas personības ar dzīvei nepieciešamām prasmēm.

Latvijas Gāze, IT infrastruktūras vadītājs: “Esam gandarīti, ka varam sniegt atbalstu. Bieži vien elektronisko pakalpojumu pieejamība ir izaicinājums tehnoloģiju trūkuma dēļ, arī ģimenēs, un ģimene ir būtisks sabiedrības atbalsta punkts, tāpēc esam pārliecināti, ka dāvinātā datortehnika būs noderīga.”

Latvijas Audžuģimeņu biedrība darbojas kopš 1994. gada, un biedrības galvenais uzdevums ir gan morāla, gan psiholoģiska, gan materiāla atbalsta sniegšana ģimenēm, kas uzņēmušās bez vecāku gādības palikušo bērnu audzināšanu. Biedrības paspārnē ir 1800 bērnu 200 ģimeņu. Uzņemt ģimenē un audzināt bērnu bāreni – tas ir nopietns lēmums, kas nes sev līdzi dažādas problēmas. Tādēļ audžuvecākiem savas biedrības atbalsts ir īpaši svarīgs.

Iepriekšējie jaunumi

21.02.2023. | pārvaldība
AS "Latvijas Gāze" paziņojums par AS "Gaso" pārdošanas procesa uzsākšanu

2022.gada 8.augustā AS “Latvijas Gāze” akcionāri pieņēma lēmumu par Sabiedrības reorganizācijas procesa vai pamatkapitāla samazināšanas uzsākšanu.

Lasīt vairāk
07.02.2023. | uzņēmumiem | iedzīvotājiem
Klientu datu drošība un ērtums pirmajā vietā

Pateicamies mūsu klientiem par tik aktīvu eParaksta izmantošanu klientu portālā, ierindojot Latvijas Gāzi "eParaksta čepmionu" trijniekā. LVRTC Latvijas Gāzi atzinis par 3 populārāko uzņēmumu komercsektorā, kurā lietotāji autorizējās, izmantojot eParaksta identifikāciju.

Lasīt vairāk
17.01.2023.
Dienas Bizness rīkotā konference par šī brīža situāciju enerģētikas nozarē

11.janvārī, Bellevue Park Hotel Riga, tikās enerģētikas nozares eksperti uz atskatu par iepriekšēja gada lielākajiem izaicinājumiem un nākotnes redzējumu enerģētikas nozarē

Lasīt vairāk