Latvijas Gāzei tagad mājaslapa arī Igaunijas klientiem

Rūpējoties par Igaunijas klientu ērtībām, esam izveidojuši mājaslapu ar aktuālajiem piedāvājumiem tieši šīs dabasgāzes tirgus daļas dalībniekiem.

Ar Baltijas vienotās tirgus zonas, ko veido Latvija, Igaunija un Somija, izveidi un Somijas – Igaunijas pārvades starpsavienojuma Baltic Connector atklāšanu 2020. gada 1. janvārī, dabasgāzes transportēšana pa reģionu kļuvusi vieglāka un pieejamāka, un tas ir pavēris jaunas iespējas gan dabasgāzes tirgotājiem, gan lietotājiem.

"Latvijas Gāze pārdošanas apjomi ārpus Latvijas pagājušajā gadā sasniedza 28% no kopējiem pārdošanas apjomiem. Dabasgāzi Igaunijas gala patērētājiem tirgojam jau no 2019. gada, arī nākotnes plāni saistīti ar tirdzniecības apjomu palielināšanu šajā tirgus zonā. Tāpēc, rūpējoties par Igaunijas klientu ērtībām, jau no šī gada marta ir aktīva mājaslapa, kurā atrodama šīs tirgus daļas klientiem saistoša informācija un piedāvājumi, " skaidro Latvijas Gāze vairumtirdzniecības vadītājs Jānis Kalējs.

Apskati Igaunijas mājaslapu: https://latvijasgaze.ee/

Iepriekšējie jaunumi

25.05.2021. | pārvaldība
Latvijas Gāze Padome lemj par Valdes pārvēlēšanu

Saistībā ar triju valdes locekļu pilnvaru termiņa notecējumu 2021. gada 15. augustā, Latvijas Gāze veic izmaiņas Valdes sastāvā, kas stāsies spēkā no 2021. gada 16. augusta.


Lasīt vairāk
21.04.2021. | finanses
Publicēts AS “Latvijas Gāze” pārskats par 2020. gadu

Neskatoties uz izaicinājumiem dabasgāzes tirgū, AS “Latvijas Gāze” koncerna neto apgrozījums 2020. gadā sasniedza 190.5 miljonus EUR, EBITDA - 26.5 miljonus EUR. Koncerna neto peļņa 2020. gadā bija 11.2 miljonus EUR.

Lasīt vairāk
08.03.2021. | iedzīvotājiem
Jaunums! Iespēja reģistrēties klientu portālā arī ar e-pastu

Rūpējoties par klientu ērtībām, papildus jau esošajiem reģistrācijas veidiem – autorizācijai portālā ar internetbanku un eParakstu, esam ieviesuši reģistrāciju klientu portālā, izmantojot e-pastu un paroli.

Lasīt vairāk