No 2021. gada 1. jūlija stājas spēkā jauni sadales sistēmas operatora Gaso pakalpojumu tarifi

Gaso pakalpojumu tarifs paredzēts 4,5 gadu ilgam regulācijas periodam (no 2021. gada 1. jūlija līdz 2025. gada 31. decembrim).

Jaunie dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifi tika apstiprināti 2021. gada 30. aprīļa Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Padomes sēdē.

Līdzīgi kā līdz šim maksājums par sadales sistēmas pakalpojumiem sastāv no fiksētas un mainīgas daļas. Tarifa fiksētā daļa atkarīga no objekta atļautās maksimālās slodzes vai pieteiktās slodzes, savukārt tarifa mainīgā daļa tiek piemērota atbilstoši patēriņa grupai.

Ir paredzēts arī sezonāls tarifs tiem lietotājiem, kuri 85% no kopējā gada dabasgāzes patēriņa izmanto laika posmā no maija līdz novembrim.

Vairāk par tarifiem Gaso mājaslapā

Iepriekšējie jaunumi

10.06.2021. | tarifi | iedzīvotājiem
1. jūlijā stājas spēkā jaunie dabasgāzes un sadales sistēmas operatora “Gaso” tarifi mājsaimniecībām

Izmaiņas ir saistītas gan ar dabasgāzes cenu pieaugumu globālajos tirgos, gan ar sadales sistēmas operatora Gaso pakalpojumu tarifa grozījumiem, ko vēl šā gada 30. aprīlī apstiprināja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

Lasīt vairāk
07.06.2021. | uzņēmumiem | dabasgāzes tirgus
Latvijas Gāze piedalās starptautiskajā Baltijas gāzes tirgus forumā

Šī gada 2. jūnijā Baltijas enerģētikas foruma ietvaros norisinājās Baltijas gāzes tirgus forums, kurā reģiona gāzes tirgus dalībnieki diskutēja par dabasgāzes tirgus aktualitātēm un izaicinājumiem.

Lasīt vairāk
01.06.2021. | iedzīvotājiem
Rēķinu apmaksa Maxima veikalos atkal pieejama bez laika ierobežojuma un tagad arī pašapkalpošanās kasēs

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, no 1. jūnija rēķinu apmaksa Maxima veikalos atkal pieejama bez laika ierobežojuma – veikala darba laikā.

Lasīt vairāk