Noslēgusies mājsaimniecību klientu datu pārnešana uz jauno norēķinu sistēmu un jauno pašapkalpošanās portālu

2020. gada nogalē esam paveikuši noslēdzošo pāreju uz jauno pašapkalpošanās klientu portālu un norēķinu sistēmu, kas tika uzsākta, lai nodrošinātu Enerģētikas likumā noteiktās neatkarības prasības.

IT sistēmu modernizācijas rezultātā ikvienam ir pieejams jauns klientu portāls mans.lg.lv ar iespēju ērtāk veikt apmaksu, iesniegt skaitītāju rādījumus portālā no 27. datuma līdz nākamā mēneša pirmajai darba dienai, redzēt informāciju par veicamajiem maksājumiem, kā arī apskatīt pārskatus.

Jauno sistēmu ieviešanas laikā esam saskārušies ar dažiem izaicinājumiem, līdz ar to pārskatu izsūtīšana daļai mūsu klientiem kavējas. Taču katram no šiem klientam nosūtīsim vēstuli e-pastā vai pa pastu ar informāciju par turpmāko maksājumu veikšanu un jaunā dabasgāzes pārskata saņemšanas laiku. Līdz jaunā pārskata vai vēstules saņemšanai, skatieties portālā aktuālo maksājuma summu vai turpiniet veikt maksājumus iepriekšējā maksājuma apmērā.

Arī 2021. gadā turpināsim veikt būtiskas investīcijas jaunās norēķinu sistēmas un klientu portāla attīstība, paplašinot pieejamo digitālo pakalpojumu klāstu mūsu klientiem!

Iepriekšējie jaunumi

21.12.2020. | iedzīvotājiem
Norēķinu sistēmas modernizācijas laikā Latvijas Gāze pakalpojumi gada nogalē būs pieejami daļēji

Šī gada nogalē veiksim noslēdzošo pāreju uz jauno pašapkalpošanās klientu portālu un norēķinu sistēmu, kas saistīta ar vērienīgu klientu datu pārnešanu, tādējādi pabeidzot šajā gadā uzsākto informācijas tehnoloģiju sistēmas modernizāciju, kas tika uzsākta, lai nodrošinātu Enerģētikas likumā noteiktās neatkarības prasības.

Lasīt vairāk
17.12.2020. | uzņēmumiem | CNG | ilgtspēja
Uzņēmumi Latvijā izvēlas CNG degvielu

Jēkabpils ir viena no pirmajām pilsētām, kurā darbojas komerctransports ar CNG dzinēju. Autobusu flotes atjaunošana ar septiņām CNG mašīnām Jēkabpilī ir ļāvusi saglabāt līdzšinējo braukšanas pamattarifu – 0,50 eiro – un atlaides, piemēram, bezmaksas braucienus skolēniem, stāsta SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis.

Lasīt vairāk
07.12.2020. | uzņēmumiem | ilgtspēja
Klimatam draudzīga degviela – ko izvēlēties nākotnē?

Lai izvēlētos klimatneitrālai nākotnei vispiemērotāko alternatīvās degvielas veidu, ir būtiski ņemt visā degvielas ieguves, ražošanas un patērēšanas ciklā radītās emisijas, ne tikai izmešus, kas rodas transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā.

Analizējot dažādus degvielas veidus, jāņem vērā vairāki būtiski faktori – energoefektivitāte, pārvēršot primāro energoresursu kustībā, kopējā ietekme uz vidi un resursa pieejamība. Svarīgākais - visiem transportlīdzekļu veidiem salīdzinājumam izmantot principu “no akas līdz ritenim” (“well-to-wheel”), proti, ietvert visu degvielas ražošanas ķēdi, ne tikai degvielas ietekmi uz vidi to patērējot automobilī.

Lasīt vairāk