AS “Latvijas Gāze” paziņojums par izmaiņām AS “Latvijas Gāze” Padomes sastāvā

2023. gada 24. novembrī AS “Latvijas Gāze” ir saņēmusi Padomes locekļu N. Merigo Kuka, H.Peter-Florena un Ē. Atvara paziņojumus par padomes locekļu amata atstāšanu sakarā ar to, ka vadības izpirkuma procesa  ietvaros ir veiksmīgi noslēdzies līdzšinējam Sabiedrības akcionāram Luksemburgas investīciju fondam “Marguerite Gas II S.À.R.L” piederošo 28,97 % akciju pārdošanas darījums ar SIA “Energy Investments”.

Vairāku gadu garumā N. Merigo Kuks, H.Peters-Florens un Ē. Atvars ir bijuši AS “Latvijas Gāze” Padomes locekļi, pārstāvot akcionāra Marguerite intereses un pārraugot Sabiedrības darbu. N. Merigo Kuks, H.Peter-Florens un Ē. Atvars ir devuši lielu ieguldījumu uzņēmuma darbā līdzdarbojoties stratēģisku lēmumu pieņemšanā un īstenošanā sarežģītos dabasgāzes tirgus apstākļos saistībā ar dabasgāzes tirgus atvēršanu, vispirms no uzņēmuma nodalot vienoto dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatoru “Conexus Baltic Grid”, savukārt vēlāk arī – dabasgāzes sadales sistēmas operatoru “Gaso” kā meitas uzņēmumu, kurš nesen rada jaunu stratēģisko akcionāru – Igaunijas “Eesti Gaas”.

Valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis sacīja: „Mēs pateicamies N. Merigo Kukam, H.Peter-Florenam un Ē. Atvaram par viņu sniegto nozīmīgo ieguldījumu AS “Latvijas Gāze” attīstībā kopīgi nostrādātajā laikā un vēlam viņiem panākumus viņu turpmākajā profesionālajā karjerā un izaugsmē.”

AS “Latvijas Gāze” Padome turpinās darboties nepilnā sastāvā līdz nākamajam akcionāru lēmumam un minētās izmaiņas AS “Latvijas Gāze” Padomes sastāvā neietekmēs lēmumu pieņemšanas procesu AS “Latvijas Gāze” ikdienas darbā, jo nepieciešamais kvorums Padomē būs nodrošināts atbilstoši AS “Latvijas Gāze” statūtiem.

AS “Latvijas Gāze”
Valdes vārdā

Aigars Kalvītis

Iepriekšējie jaunumi

03.11.2023. | finanses | pārvaldība
Latvijas Gāze ieņem 16. pozīciju Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101

2023. gadā, finanšu uzņēmuma “Prudentia” un “Nasdaq Riga” kopīgi veidotajā Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101, „Latvijas Gāze” atzīta par savas nozares uzņēmumu līderi, ieņemot 2. vietu un atzīta par 16. vērtīgāko uzņēmumu Latvijā, kas ir par četrām vietām augstāk, nekā 2022.gadā.

Lasīt vairāk
20.10.2023. | iedzīvotājiem | dabasgāzes tirgus
Jūs jautājat – mēs atbildam!

Klienta jautājums: dabasgāzes rēķinā ir norādīta dabasgāzes siltumspēja. Ko tas nozīmē un kāpēc tā katru mēnesi atšķiras?

Lasīt vairāk
12.10.2023. | iedzīvotājiem | padomi
Fiksētas vai mainīgas cenas produkts — kurš ir piemērotākais tieši Jums?

Sākot ar šā gada 1.maiju dabasgāzes tirgus Latvijā ir pilnībā atvērts, sniedzot klientiem lielākas izvēles iespējas un elastību, izvēloties piemērotāko dabasgāzes produktu un piegādātāju.

Lasīt vairāk