Latvijas Gāze rēķinus iespējams apmaksāt vairāk kā 700 tirdzniecības vietās Latvijā

Paplašinot maksājumu veikšanas iespējas, maksājumus par dabasgāzi mūsu klienti var veikt jau 5 dažādos mazumtirdzniecības tīklu veikalos visā Latvijā - Maxima, Narvesen, top!, Mego un eLats.

Kopā ar ikdienas pirkumiem var veikt maksājumu par dabasgāzi. Apmaksa ir ātra un ērta – jānoskenē svītrkods, kas pieejams saņemtajā norēķinu dokumentā. Norēķinus iespējams veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti.

Lūdzam ņemt vērā, ka komisijas maksa tiks piemērota saskaņā ar tirdzniecības vietā noteikto cenrādi:

Maksa par katru rēķinu

Maxima

0.50 EUR

top!

0.50 EUR

Mego

1.00 EUR

(0.50 EUR ar Mego karti)

Narvesen

0.60 EUR

eLats

2.00 EUR

Aicinām pirms maksājuma veikšanas par komisijas maksas apmēru jautāt tirdzniecības vietā.

Lūgums ņemt vērā, ka attiecībā uz top! veikalu tīklu rēķinu apmaksu iespējams veikt tikai SIA Firma Madara 89 piederošajos veikalos. Tirdzniecības vietu saraksts pieejams šeit.

Atgādinām, ka visātrāk un ērtāk veikt maksājumus par dabasgāzi var Latvijas Gāze klientu portālā. Maksājumi klientu portālā ir bez komisijas maksas, turklāt tos varat veikt jebkurā vietā un laikā.

Plašāka informācija par maksājumu iespējām.

Iepriekšējie jaunumi

09.12.2022. | tarifi | iedzīvotājiem
Izmaiņas dabasgāzes tarifos mājsaimniecībām no 1. janvāra

No 2023. gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim mājsaimniecībām, kuras dabasgāzi izmanto apkurei, dabasgāzes cena atkarībā no gada patēriņa tiks saglabāta esošā vai pat samazināsies.

Lasīt vairāk
02.12.2022. | pārvaldība | dabasgāzes tirgus
Latvijas Gāze piedalās Baltijas gāzes tirgus forumā

Šī gada 30. novembrī norisinājās 15. Baltijas dabasgāzes tirgus forums, ko šogad organizēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK). Šīs tradicionālās reģionālās sanāksmes pulcē Baltijas, Somijas, Zviedrijas un Polijas enerģētikas regulatorus, tirgus dalībniekus un politikas veidotājus.

Lasīt vairāk
01.12.2022. | tarifi | uzņēmumiem
Plānotas izmaiņas sadales sistēmas operatora Gaso tarifos no 2023. gada 1. janvāra

Tarifu izmaiņas ir saistītas gan ar dabasgāzes cenu pieaugumu globālajos tirgos, gan būtisku lietotājiem nodotā dabasgāzes daudzuma kritumu, kas ievērojami ietekmējis Gaso darbības rezultātus.

Lasīt vairāk