Turpmāk klienti saņems SMS atgādinājumus par kavētiem maksājumiem
27.01.2022.

Latvijas Gāze klienti, kuri līdz 20. datumam nebūs veikuši maksājumu saņems atgādinājumu savā tālrunī – mēs nosūtīsim SMS.

Ņemot vērā mūsu klientu ierosinājumus, sākot ar šī gada janvāri, esam uzsākuši izsūtīt atgādinājumus klientiem, kuri piemirsuši veikt ikmēneša maksājumu. Klienti kā SMS sūtītāju redzēs numuru 67 869 866 vai www.lg.lv, bet tas nemaina informācijas būtību - īsziņas saturs ir pareizs. Īsziņas saņems klienti, kas nav veikuši maksājumu līdz 20. datumam – gan tie, kas norēķinās pēc Izlīdzinātā maksājuma norēķinu veida, gan tie, kas katru mēnesi saņem Rēķinu.

Tāpat periodiski izsūtīsim SMS ar aicinājumiem ziņot skaitītāju rādījumus.

Atgādinām, ka maksājumus visērtāk veikt klientu portālā vai bez autorizācijas - mūsu mājaslapā, norādot klienta abonenta numuru vai līguma numuru. Klientiem pieejamas arī citas norēķinu iespējas.


Iepriekšējie jaunumi

27.01.2022.

Ņemot vērā enerģētikas krīzi visā Eiropā, valdība ir lēmusi par dabasgāzes cenas pieauguma kompensāciju ne tikai iedzīvotājiem ar dabasgāzes gada patēriņu virs 250 m3, bet arī lietotājiem ēkās, kur līgums ar dabasgāzes tirgotāju ir namu apsaimniekotājam vai citai juridiskai personai. Tātad valsts atbalstu var saņemt arī daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, rindu mājas īpašnieks, apsaimniekotājs, projekta attīstītājs, kur savstarpējo līgumsaistību ietvaros dabasgāzi lieto mājsaimniecības.

27.01.2022.

Ņemot vērā enerģētikas krīzi visā Eiropā, valdība ir lēmusi par dabasgāzes cenas pieauguma kompensāciju iedzīvotājiem ar dabasgāzes gada patēriņu virs 250 m3. Kompensācijas tiks piemērotas par periodu no 2022. gada janvāra līdz aprīļa beigām. Mājsaimniecībām valsts atbalstam nav jāpiesakās, samazinātā maksa tiks iekļauta norēķinu dokumentos automātiski, atbilstoši valsts noteiktajam apmēram.