Aicinām klientus ar “mail.ru” vai “yandex.ru” platformās reģistrētu adresi veikt izmaiņas kontaktinformācijā
09.05.2022.

Saistībā ar e-pastu platformu slēgšanu Latvijā, Latvijas Gāze aicina savus klientus mainīt savu kontaktinformāciju, norādot derīgu e-pasta adresi.

Aprīļa sākumā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir lēmusi bloķēt vairākas interneta vietnes, tostarp e-pasta platformas "mail.ru” un “yandex.ru” (pilns ierobežotu domēnu saraksts)

Lai klienti ar reģistrēto e-pasta adresi “mail.ru” vai “yandex.ru” joprojām savlaicīgi saņemtu aktuālo informāciju par norēķiniem un atgādinājumus par skaitītāju rādījumu ziņošanu, aicinām klientus veikt izmaiņas klientu portāla sadaļā “Līgumi”.

Ja, autorizējoties klientu portālā, kā lietotājvārdu izmantojat “mail.ru” vai “yandex.ru” e-pasta adresi, aicinām mainīt arī to – klientu portāla sadaļā “Profils.


Iepriekšējie jaunumi

06.05.2022.

2021. gadā sākot pārdot lielākus gāzes apjomus ārpus Latvijas, Latvijas Gāze pirmo reizi iekļūst eksportētāju topā un uzreiz pirmajā pieciniekā.

28.04.2022.

AS “Latvijas Gāze” ir noslēgts ilgtermiņa dabasgāzes piegādes līgums ar PAS “Gazprom” par dabasgāzes piegādēm 2000.-2030. gadu periodā. Atbilstoši noslēgtā līguma nosacījumiem, līdz šim maksājumi par dabasgāzes piegādēm tika veikti EUR valūtā.