Aicinām klientus ar “mail.ru” vai “yandex.ru” platformās reģistrētu adresi veikt izmaiņas kontaktinformācijā

Saistībā ar e-pastu platformu slēgšanu Latvijā, Latvijas Gāze aicina savus klientus mainīt savu kontaktinformāciju, norādot derīgu e-pasta adresi.

Aprīļa sākumā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir lēmusi bloķēt vairākas interneta vietnes, tostarp e-pasta platformas "mail.ru” un “yandex.ru”.

Lai klienti ar reģistrēto e-pasta adresi “mail.ru” vai “yandex.ru” joprojām savlaicīgi saņemtu aktuālo informāciju par norēķiniem un atgādinājumus par skaitītāju rādījumu ziņošanu, aicinām klientus veikt izmaiņas klientu portāla sadaļā “Līgumi”.

Ja, autorizējoties klientu portālā, kā lietotājvārdu izmantojat “mail.ru” vai “yandex.ru” e-pasta adresi, aicinām mainīt arī to – klientu portāla sadaļā “Profils.

Iepriekšējie jaunumi

06.05.2022. | pārvaldība
Latvijas Gāze iekļūst lielāko eksportētāju TOP 100 virsotnē

2021. gadā sākot pārdot lielākus gāzes apjomus ārpus Latvijas, Latvijas Gāze pirmo reizi iekļūst eksportētāju topā un uzreiz pirmajā pieciniekā.

Lasīt vairāk
28.04.2022. | pārvaldība | dabasgāzes tirgus
Par turpmākiem norēķinu nosacījumiem par dabasgāzes importu Latvijā

AS “Latvijas Gāze” ir noslēgts ilgtermiņa dabasgāzes piegādes līgums ar PAS “Gazprom” par dabasgāzes piegādēm 2000.-2030. gadu periodā. Atbilstoši noslēgtā līguma nosacījumiem, līdz šim maksājumi par dabasgāzes piegādēm tika veikti EUR valūtā.

Lasīt vairāk
27.04.2022. | iedzīvotājiem
Paplašināta klientu portāla funkcionalitāte un pilnveidots dizains

Lai mūsu klientiem nodrošinātu ērtāku pakalpojumu izmantošanu, pārskatāmāku izkārtojumu un vizuāli mūsdienīgāku saskarsmi, esam rūpīgi strādājuši pie klientu portāla uzlabošanas.

Lasīt vairāk