Klientu datu pārnešana uz jauno norēķinu sistēmu un klientu portālu
13.11.2020.

Esam uzsākuši vērienīgu informācijas tehnoloģiju sistēmas modernizāciju, kas ir būtisks solis Latvijas Gāzes pakalpojumu attīstībā.

Lai pilnveidotu klientu apkalpošanas servisu un varētu izstrādāt jaunus, mūsdienīgus risinājumus, tiek ieviesta jauna norēķinu sistēma, kā arī jauns klientu pašapkalpošanās portāls. Tas mums ļaus paātrināt jauno pakalpojumu ieviešanu un nozīmīgi atvieglos arī klientu apkalpošanas darbu, jo šobrīd bieži ir jāstrādā vairākās sistēmās, un tas ir gan lēnāk, gan sarežģītāk.

Mājsaimniecību klientu datu pārnešana uz jauno norēķinu sistēmu un jauno pašapkalpošanās portālu notiek pakāpeniski un tā noslēgsies šī gada beigās.

Pēc datu pārcelšanas ikvienam būs pieejams jauns klientu portāls mans.lg.lv ar iespēju ērtāk veikt apmaksu, iesniegt skaitītāju rādījumus, kā arī apskatīt informāciju par maksājumiem un pārskatiem. Jau šobrīd esam paplašinājuši maksājumu veikšanas iespējas klientu portālā, paredzot iespēju norēķināties, izmantojot populārāko banku internetbankas, kā arī maksājumu kartes. Tāpat Latvijas Gāzes mājaslapā iespējams samaksāt cita klienta, piemēram, vecāku rēķinu.

Atvainojamies par neērtībām, kas varētu rasties jaunās norēķinu sistēmas ieviešanas procesā un aicinām būt saprotošiem.


Iepriekšējie jaunumi

21.10.2020.

Dabasgāzei un biometānam ilgtermiņā būs nozīmīga loma kravu un pasažieru transportā, taču alternatīvās degvielas lietošanas veicināšanai ir nepieciešama gan infrastruktūra, gan fiskālais un finanšu atbalsts, gan Eiropas Savienību (ES) politiku pārskatīšana, secināja eksperti diskusijā “Gāze un transports. Mīti. Realitāte. Ieguvumi”. Sarunas galvenais temats bija starptautisko klimata mērķu sasniegšana, saglabājot transporta uzņēmumu konkurētspēju.

20.10.2020.

Šī gada 13. oktobrī Latvijas Gāze rīkotās konferences “Gāze un transports. Mīti. Realitāte. Ieguvumi.” ietvaros noritēja paneļdiskusija, kurā eksperti un klātesošie sprieda par iespējām samazināt siltumnīcefekta gāzes (SEG) emisijas transportā, lai sasniegtu starptautiski izvirzītos klimata mērķus, vienlaikus saglabājot uzņēmēju konkurētspēju.