Latvijas Gāze - mīlēts un zaļš zīmols

Jau sešpadsmito reizi veiktais pētījums un izveidotais “Baltijas mīlētāko zīmolu tops” ļauj iepazīties ar Latvijā un Baltijā novērtētākajiem zīmoliem. Tops palīdz uzņēmumiem gūt ieskatu sabiedrības viedoklī un uzzināt, kā novērtēts tieši viņu veidotais zīmols. Topā veidošanas procesā tiek izpētīti vairāk nekā 500 populārākie zīmoli, kuri tiek vērtēti dažādās kategorijās.

Labākā darba devēja zīmols šogad tika apbalvots pirmo reizi, tā pamatā ir pētījums, kurā noteikti darba devēji ar sabiedrībā labāko reputāciju. Latvijas Gāze novērtēta kā 6. pievilcīgākais darba devējs Latvijā. Kategorijā mīlētākais zīmols Latvijas Gāze ierindojas 30 vietā, bet pēc sabiedrības vērtējuma kategorijā “Zaļākais zīmols” – 21. vietā.

Esam lepni un pateicamies par šo novērtējumu! Tas iedvesmo pilnveidoties un attīstīt piedāvātos pakalpojumus un klientu servisu. Prieks, ka mūsu darbs, lai esam ērtāki, klientiem pieejamāki un videi draudzīgāki, nav palicis nepamanīts. Rūpējoties par klientu ērtībām un drošību, šogad esam attīstījuši attālināto apkalpošanu, kā arī domājam par vides saglabāšanu, piedāvājot jaunus, videi draudzīgus produktus, piemēram, CNG jeb saspiesto dabasgāzi autotransportam.

Ar pilnu Baltijas un Latvijas zīmolu topu var iepazīties https://balticbrands.eu

Iepriekšējie jaunumi

11.09.2020. | uzņēmumiem | CNG | ilgtspēja
CNG - dabasgāze transportam

Latvija, tāpat kā citas Eiropas Savienības dalībvalstis, ir apņēmusies sasniegt ambiciozus klimata mērķus enerģētikas un transporta jomās. Viens no mērķiem ir veicināt tīrākas enerģijas izmantošanu transportā.

Lasīt vairāk
27.08.2020. | finanses
Latvijas Gāze koncerna nerevidētie finanšu rezultāti par 2020. gada pirmo pusgadu

2020. gada pirmais pusgads atnesis vēl dinamiskāku un izaicinājumiem bagātāku vidi gan pasaulei kopumā, gan enerģētikas nozarei. Salīdzinoši mērenas gaisa temperatūras, stingrie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību un zemais dabasgāzes cenu līmenis bija noteicošie faktori, kas veidoja AS “Latvijas Gāze” darbības vidi.

Lasīt vairāk
21.08.2020. | pārvaldība
Latvijas Gāze ziedojums sniedz būtisku atbalstu Covid-19 pacientu ārstēšanai Latvijā

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Latvijas infektoloģijas centra” (LIC) īpašumā nonākušas medicīnas iekārtas, ierīces un individuālie aizsardzības līdzekļi, kas ļaus modernizēt Covid-19 un citu infekciju slimību pacientu aprūpi, sniegs papildu drošību medicīnas personālam un pacientiem, samazinot inficēšanās riskus, kā arī, samazinot tēriņus par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, ietaupīs finanšu līdzekļus ilgtermiņā, tā žurnālistus informēja pasākumā.

Lasīt vairāk