Latvijas Gāze rēķinus iespējams apmaksāt Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā

Visās Narvesen tirdzniecības vietās atkal iespējams norēķināties par dažādiem pakalpojumiem, tostarp dabasgāzi.

Lai veiktu maksājumu, jānoskanē svītrkods, kuru atradīsiet savā norēķinu dokumentā. Klienti ar Izlīdzinātā maksājuma metodi svītrkodu atradīs mūsu sūtītajā gada pārskatā vai vēstulē par maksājuma summas izmaiņām, un šo svītrkodu var izmantot vairākiem maksājumiem, jo tas satur tikai abonenta numuru. Klientiem ar norēķinu metodi Rēķins, svītrkods katrā rēķinā atšķiras, jo satur gan abonenta numuru, gan summu samaksai.

Norēķināties par Latvijas Gāze pakalpojumiem var jebkurā Narvesen tirdzniecības vietā visā Latvijā. Norēķinus var veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti. Maksa par pakalpojumu - 0,60 EUR.

Atgādinām, ka visātrāk un ērtāk veikt maksājumus par dabasgāzi var Latvijas Gāze klientu portālā. Maksājumi klientu portālā ir bez komisijas maksas, turklāt tos varat veikt jebkurā vietā un laikā. Maksājumus, izmantojot svītrkodu, var veikt arī Maxima veikalos un Latvijas Pasts filiālēs. Plašāka informācija par maksājumu iespējām.

Iepriekšējie jaunumi

17.05.2022. | uzņēmumiem | dabasgāzes tirgus
Latvijas Gāze konferencē "ENERĢĒTIKA 2022": reģionam nepieciešamo dabasgāzes apjomu nav iespējams nodrošināt ar šī brīža infrastruktūru.

Šī gada 11. maijā Dienas Bizness rīkotajā konferencē pulcējās nozares uzņēmumi, eksperti un institūciju pārstāvji, lai diskutētu par enerģētikas nozares attīstību tuvākajos gados, veicinot Latvijas enerģētisko drošību un neatkarību.

Lasīt vairāk
09.05.2022. | iedzīvotājiem
Aicinām klientus ar “mail.ru” vai “yandex.ru” platformās reģistrētu adresi veikt izmaiņas kontaktinformācijā

Saistībā ar e-pastu platformu slēgšanu Latvijā, Latvijas Gāze aicina savus klientus mainīt savu kontaktinformāciju, norādot derīgu e-pasta adresi.

Lasīt vairāk
06.05.2022. | pārvaldība
Latvijas Gāze iekļūst lielāko eksportētāju TOP 100 virsotnē

2021. gadā sākot pārdot lielākus gāzes apjomus ārpus Latvijas, Latvijas Gāze pirmo reizi iekļūst eksportētāju topā un uzreiz pirmajā pieciniekā.

Lasīt vairāk