Jauna mājaslapa klientiem Somijā
08.09.2021.

2020. gada sākumā Latvijas Gāze uzsāka dabasgāzes tirdzniecību uzņēmumiem Somijā. Lai nodrošinātu vienkāršu un pieejamu informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem, Somijas klientu ērtībām, izveidota jauna mājaslapa.

Latvijas Gāze pārdošanas apjomi ārpus Latvijas 2020. gadā sasniedza 28%. Salīdzinot pagājušā gada pirmos sešus mēnešus ar tādu pašu periodu šogad, redzams, ka pārdošanas apjomi ārvalstīs pieauguši par 38%. Šī gada pirmajā pusgadā Latvijas Gāze klientiem Latvijā un ārvalstīs pārdeva 7 437 GWh dabasgāzes un tieši ārvalstīs pārdotā dabasgāze veidoja 37% no kopējā pārdošanas apjoma.

Latvijas Gāze ir viens no Baltijas reģiona enerģētikas nozares līderiem, un dabasgāzes tirdzniecība ārvalstīs veido būtisku daļu no mūsu kopējā pārdotā dabasgāzes apjoma. To veicināja arī Baltic Connector atklāšana pagājušā gada sākumā. Mēs augstu vērtējam sadarbību ar mūsu klientiem Somijā, tāpēc mājaslapas izveidošana, kurā pieejama informācija Somu un Zviedru valodā, bija loģisks solis, lai rūpētos par mūsu klientiem šajā valstī, nodrošinot iespēju ērti iepazīties ar aktuālo informāciju,“ skaidro Latvijas Gāze vairumtirdzniecības vadītājs Jānis Kalējs.

Mājaslapu Somijas klientiem var apskatīt šeit: https://latvijasgaze.fi/


Iepriekšējie jaunumi

27.08.2021.

Koncerna neto apgrozījums 2021. gada pirmajā pusgadā sasniedza 154,3 miljonus EUR - tas ir par 56% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2020. gadā, savukārt koncerna neto peļņa 2021. gada pirmajos sešos mēnešos ir 5,4 miljoni eiro.

20.08.2021.

Lai atvieglotu mūsu klientu ikdienu un padarītu rēķinu apmaksu vienkāršāku, rūpējamies par ērtu un pieejamu norēķinu pakalpojuma saņemšanu. Attīstot pieejamos pakalpojumus, domājam gan par klientiem, kas visus pakalpojumus izmanto digitāli, gan tiem, kas labprāt maksājumus veic skaidrā naudā.