Klientu portāls

Klientu portāls

Kas var reģistrēties Latvijas Gāze klientu portālā?

Reģistrēties klientu portālā var:

  1. persona, kura ar mums ir noslēgusi līgumu - līgumslēdzējs
  2. persona, kuru līgumslēdzējs ir pievienojis kā papildu lietotāju savam portāla profilam
  3. līgumslēdzēja pilnvarotā persona

Līgumslēdzējs reģistrēties var ar e-pastu, ar internetbanku vai ar eParakstu. Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas, uz norādīto e-pastu līgumslēdzējs saņems apstiprināšanas saiti. Lai pabeigtu reģistrāciju, lūdzam to aktivizēt. Reģistrācijas process ir pabeigts.

Video pamācība

Ja Jums nav pieejama internetbanka vai eParaksts, nepieciešams atsūtīt Jūsu parakstītu pieteikumu, kā skenētu vai fotografētu pielikumu uz e-pasta adresi info@lg.lv. Mēs pārbaudīsim Jūsu personas datus un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim saiti, kas būs jāapstiprina līdz noteiktam laikam. Nospiežot uz aktivizācijas saites, atvērsies klientu portāla logs, kurā Jums divas reizes būs jāievada parole, kuru turpmāk izmantosiet autorizācijai klientu portālā.

Personai, kuru līgumslēdzējs ir pievienojis, kā papildu lietotāju savam portāla profilam, jānospiež uz e-pastā saņemto aktivizācijas saiti, atvērsies klientu portāla logs, kurā jāievada e-pasts un parole. Lai pabeigtu papildu lietotāja reģistrāciju, lūdzam veikt autentifikāciju ar internetbanku vai eParakstu, kā arī aizpildīt kontaktinformācijas formu.

Līgumslēdzēja pilnvarotai personai jānosūta līgumslēdzēja parakstītu pieteikumu portāla lietotāja reģistrācijai vai pilnvaras kopiju (norādot ar kādu e-pasta adresi, pilnvarotā persona jāreģistrē portālā) kā skenētu, vai fotografētu pielikumu uz e-pasta adresi info@lg.lv. Mēs pārbaudīsim datus mūsu klientu datu bāzē un izveidosim portāla lietotāju. Uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīsim saiti, kas būs jāapstiprina pilnvarotai personai līdz noteiktam laikam. Pilnvarotā persona tiks reģistrēta kā portāla galvenais lietotājs un pilnvarotās personas veiktās darbības klientu portālā tiks pielīdzinātas līgumslēdzēja darbībām.

Vai atbilde bija jums lietderīga? Paldies par atbildi – tā mums noteikti palīdzēs uzlabot servisu.
Gribu reģistrēties portālā, bet man nav internetbankas.
  • Jūs variet reģistrēties klientu portālā, izmantojot e-pasta adresi. Pēc reģistācijas formas aizpildīšanas saņemsiet informāciju norādītajā e-pasta adresē.
  • Reģistrēties klientu portālā variet, aizpildot pieteikumu reģistrācijai klientu portālā. Aizpildīts un parakstīts pieteikums jānosūta Latvijas Gāze Klientu servisam uz e-pastu info@lg.lv.
Vai atbilde bija jums lietderīga? Paldies par atbildi – tā mums noteikti palīdzēs uzlabot servisu.
Esmu nerezidents, bet gribu veikt reģistrāciju portālā.

Reģistrācijai klientu portālā aicinām aizpildīt pieteikumu reģistrācijai klientu portālā. Aizpildīts un parakstīts pieteikums jānosūta Latvijas Gāze Klientu servisam uz e-pastu info@lg.lv.

Vai atbilde bija jums lietderīga? Paldies par atbildi – tā mums noteikti palīdzēs uzlabot servisu.
Kā es varu pievienot portālam papildu lietotājus?

Ja vēlaties piešķirt tiesības citai personai izmantot Jūsu profilu klientu portālā, to var izdarīt ielogojoties mans.lg.lv sadaļā «Lietotāji», «Pievienot lietotāju». Jūs varat izvēlēties, kādas tiesības šai personai vēlaties piešķirt – tikai rēķinu apskatei vai arī skaitītāja rādījumu ziņošanai.

Vai atbilde bija jums lietderīga? Paldies par atbildi – tā mums noteikti palīdzēs uzlabot servisu.